Vydělávají tím, co je baví

Výdělek na tom, co je zároveň vaším hobby, to je splněný sen. Každý by si chtěl vydělávat tím, co rád dělá, pokud rád něco dělá. Bez práce to samozřejmě nejde. Chce to motivaci bojovat pro to, za čím si jdete už od začátku, přestože to ze začátku nebude takové, jaké byste si představovali. Přesto se však po nějaké době můžete radovat z úspěchů, které se na vás jen navalují. Několik lidí, kteří si takto šli za svým snem, se již může plně věnovat čistě svému projektu a jeho rozšiřování. Není to pouze pár lidí, je jich hned několik.

 Tvůrce při práci

Neobyčejný diář

Canli, na Instagramu můžete najít i Canlistore, nebo účet Neobyčejného diáře. Canli je dvacetiletá dívka, která podniká již od 17 let. Vytvořila diář, který nepatří mezi obyčejné datované diáře, ale obsahuje i různí další složky, jako místo pro poznámky, to-do list a jiné. Taktéž je v něm mnoho obrázků a dalších drobností. Slečna se diář snaží neustále vyvíjet, vymýšlí nové projekty a drobnosti, které vás potěší. Mezi ně patří například i sešit na to-do seznamy, které si stačí poté lehce odtrhnout a někam založit. Mohli jste ji vidět letošní rok na letní Dyzajnmarketu a koupit si buď některý ze sešitů, nebo například i záložky.

 Hromádka minerálů

Jsem kamínková

Tereza Kratochvílová je známá skrze svůj Youtube kanál, který ovšem po jisté době změnila a začala se věnovat jiným tématům. Taktéž založila projekt pro adoptované děti a tomuto okruhu se plně věnuje. Založila také svůj projekt Jsem kamínková. Z opracovaných minerálů poté tvoří přívěsky. Smotává je do různých provázků. Snaží se barvy i typ minerálu vybrat specificky pro danou osobnost a daného člověka, ale vytvoří i to, co byste si přáli. Projekt teprve započala. Ale již nyní se vyvíjí a lidé tomu nadále přispívají. Pokud se zajímáte o minerály a jejich energii, rozhodně je tento účet něco pro vás.

3/5 - (4 votes)